Kariera
 
Aktualnie poszukujemy
 
 
 

KARIERA
Poznaj kilku z nas
Co możemy Ci zaoferować?
Nasz proces rekrutacji
Studenci i absolwenci
Aktualnie poszukujemy

Aktualnie poszukujemy

Inspektor ds. zabezpieczeń antykorozyjnych FROSIO Level III

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania:
  • Certyfikat FROSIO Level III
  • Potwierdzenie doświadczenia i umiejętności w postaci świadectw pracy, certyfikatów, referencji
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu dobrym

Oferujemy:
  • Pracę w systemie rotacyjnym (np. 2 tygodnie pracy w Norwegii, 2 tygodnie odpoczynku w Polsce)
  • Wynagrodzenie według stawek obowiązujących w Norwegii
  • Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i transport
 
Prosimy wszystkich Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą o zgłaszanie swojej kandydatury poprzez założenie konta w portalu pracowniczym na stronie https://portal.ventor.com.pl 

Istnieje również możliwość wysłania swojego CV na adres rekrutacja@ventor.com.pl, jednakże dane pozyskane przez nas z w/w portalu będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. 

Przesłane CV powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Spółki Ventor Sp. z o.o., Ventigros Sp. o.o.,  Ventor Energi Sp. o.o. zlokalizowane w Dębicy (ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica) oraz Ventor Constuction AS z siedzibą , Verven 42, 4014 Stavanger, NORWEGIA, dla celów rekrutacyjnych  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119), zwanego RODO , a także wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dot. wizerunku, zgodnie z art. art. 9 ust. 2  lit. a RODO. Mam prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."


 
« powrót
 
do góry

Created by Vilsone