Kariera
 
Aktualnie poszukujemy
 
 
 

KARIERA
Poznaj kilku z nas
Co możemy Ci zaoferować?
Nasz proces rekrutacji
Studenci i absolwenci
Aktualnie poszukujemy

Aktualnie poszukujemy

Inżynier / jobsetter w branżach: [ izolacja, ochrona antykorozyjna (malowanie oraz izolacja ognioodporna PFP ]

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu MIPS, PIMS, PDMS, NAVIS
  • mile widziane doświadczenie na projektach zagranicznych

Oferujemy:
 

  • Umowę o pracę na warunkach norweskich
  • Prace w rotacjach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według stawek norweskich

 
Prosimy wszystkich Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą o zgłaszanie swojej kandydatury poprzez założenie konta w portalu pracowniczym na stronie https://portal.ventor.com.pl 

Istnieje również możliwość wysłania swojego CV na adres rekrutacja@ventor.com.pl, jednakże dane pozyskane przez nas z w/w portalu będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. 

Przesłane CV powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Spółki Ventor Sp. z o.o., Ventigros Sp. o.o.,  Ventor Energi Sp. o.o. zlokalizowane w Dębicy (ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica) oraz Ventor Constuction AS z siedzibą, Verven 42, 4014 Stavanger, NORWEGIA, dla celów rekrutacyjnych  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119), zwanego RODO , a także wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dot. wizerunku, zgodnie z art. art. 9 ust. 2  lit. a RODO. Mam prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."


 
« powrót
 
do góry

Created by Vilsone