Kariera
 
Aktualnie poszukujemy
 
 
 

KARIERA
Poznaj kilku z nas
Co możemy Ci zaoferować?
Nasz proces rekrutacji
Studenci i absolwenci
Aktualnie poszukujemy

Aktualnie poszukujemy


Prosimy wszystkich Kandydatów o przesłanie CV wraz z kopiami certyfikatów, kursów, uprawnień oraz świadectw pracy na adres mailowy rekrutacja@ventor.com.pl lub pocztowy:

Ventor Energi Sp. z o.o.
39-200 Dębica
ul. Drogowców 7


Prosimy aby CV zawierały poniższy zapis. Dokumenty nie zawierające klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji oraz będą automatycznie usuwane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Spółki Ventor Sp. z o.o., Ventigros Sp. o.o.,  Ventor Energi Sp. o.o. zlokalizowane w Dębicy (ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica) oraz Ventor Constuction AS z siedzibą , Nedre Strandgate 41, 4005 Stavanger, NORWEGIA, dla celów rekrutacyjnych w spółkach  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119), zwanego RODO, a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych norweskim kontrahentom w celu znalezienia właściwej oferty pracy dla mnie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dot. wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom norweskim na potrzeby realizowanych projektów, zgodnie z art. art. 9 ust. 1  lit. a RODO.”.
 
 
do góry

Created by Vilsone