Odpowiedzialny biznes
 
Nasze wartości
 
 
 

ODPOWIEDZIALNY BIZNES
Nasze wartości
BHP
Działalność społeczna
Nasz biuletyn

Nasze wartości

VENTOR POTENCJAŁ LUDZKICH MOŻLIWOŚCI!

Od początku naszej działalności, mocno podkreślamy, iż naszym najcenniejszym zasobem są pracownicy. To właśnie dzięki nim możemy się rozwijać i z sukcesem kończyć kolejne inwestycje. W swoich działaniach kierujemy się zawsze poniższymi zasadami:


Poprzez nieustanny rozwój oraz indywidualne, profesjonalne i lojalne podejście do każdego klienta staramy się budować siłę naszej marki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy zadowolony klient, będzie stanowił o naszej fachowości. Jesteśmy otwarci na zmiany, innowacyjne rozwiązania. Staramy się działać elastycznie w stosunku do warunków panujących na projekcie, pamiętając równocześnie o sprawach zdrowia i życia, które stanowią dla nas zawsze priorytet.

ETYKA
W biznesie niezwykle istotna jest transparentność i postępowanie zgodne z pewnymi przyjętymi zasadami, dlatego wprowadziliśmy w życie firmy kodeks postępowania i zasady etyki. Ma on przybliżyć naszemu  pracownikowi standardy postępowania etycznego w zakresie przestrzegania prawa krajowego i międzynarodowego. Celem firmy Ventor nie jest jedynie zapewnienie zgodności prawnej, ale dążenie do bycia uczciwym pod względem odpowiedzialności biznesowej, praktykowania dobrej firmowej postawy obywatelskiej wszędzie tam, gdzie prowadzi firma Ventor prowadzi swoje interesy.

 
do góry

Created by Vilsone