Klimatyzacja, rekuperacja dla Twojego domu lub biura

Nasza firma oferuje dobór i montaż klimatyzacji zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, która coraz częściej staje się standardem w nowych budynkach, ponieważ zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniach oraz usuwa nadmiar wilgoci. W pomieszczeniach biurowych wpływa na jakość i efektywność pracy. Rodzaj instalacji dobierany jest do potrzeb danego projektu i klienta.

Ponadto, firma Ventor może zaproponować swoim klientom kompleksową usługę w zakresie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła począwszy od projektu przez montaż i odbiór.
Prawidłowo zaprojektowana rekuperacja już na etapie projektowania umożliwia zmniejszenie kosztów całej inwestycji. Dzięki wykorzystaniu tego systemu można ograniczyć zapotrzebowanie na energię nawet o 30%. Rekuperacja zapewnia zawsze czyste i świeże powietrze, eliminuje pleśń i redukuje nadmiar wilgoci. Zapewnia również szybkie wietrzenie pomieszczeń oraz filtrację drobnoustrojów, alergenów i nadmiaru kurzu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie rozwiązania tak aby wybrany system działał jak najlepiej.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem lub serwisem klimatyzacji w swoim domu lub biurze to zachęcamy do kontaktu.

    Interesuje mnie...