Strona główna » Pracownicy Ventor wspierają dwie akcje charytatywne przed świętami

Pracownicy Ventor wspierają dwie akcje charytatywne przed świętami

Pracownicy firmy Ventor wykazali swoje zaangażowanie w szerzenie radości i wywieranie pozytywnego wpływu na społeczność, aktywnie uczestnicząc w dwóch kampaniach charytatywnych poprzedzających Boże Narodzenie. W pierwszej kampanii zespół Ventor wsparł lokalne dzieci, przyczyniając się do szczęścia najmłodszych członków naszej społeczności.

W ramach drugiej kampanii pracownicy firmy Ventor okazali hojność, aby wesprzeć „Szlachetną Paczkę”, inicjatywę charytatywną, której celem jest niesienie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Zaangażowanie pracowników Ventor w tę kampanię nie tylko pokazało ich zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu, ale także podkreśliło zaangażowanie dla potrzebujących w okresie świątecznym.

Angażując się w te inicjatywy, firma Ventor nie tylko rozjaśniła sezon świąteczny osobom, które miały mniej szczęścia, ale także dała innym inspirujący przykład do naśladowania.

Dziękujemy, Zespół Ventor!

Serdecznie dziękujemy każdemu pracownikowi firmy Ventor, który wniósł swój wkład, zgłosił się na ochotnika i skorzystał z okazji, aby coś zmienić. Wasza hojność nie tylko wpłynęła na życie osób, które chcieliśmy wesprzeć, ale także wzmocniła więzi w naszym Zespole Ventor.

/
Opublikowano: 21 grudnia 2023