Strona główna » Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe

Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe

Nasza firma została niedawno przyjęta do grona Stowarzyszenia Energooszczędnych Domów Gotowych (SEDG), które zrzesza najważniejszych producentów domów ekologicznych, dostawców materiałów budowlanych oraz firmy świadczące usługi z zakresu budownictwa.
Na początku października mieliśmy możliwość spotkania się z przedstawicielami ok. 105 firm na jesiennym zjeździe SEDG we Wrocławiu. Była to dla nas okazja do zapoznania uczestników spotkania z naszą ofertą klimatyzacji i energooszczędnego systemu wentylacji z rekuperacją oraz z produkcją naszych przewodów wentylacyjnych. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania systemowe znajdą zastosowanie w budownictwie ekologicznym .
Nasza firma zawsze kierowała się wartościami zrównoważonego rozwoju. Przystąpienie do tego stowarzyszenia to dla nas wielka szansa na naukę, współpracę i wspólną pracę nad tworzeniem lepszych, bardziej przyjaznych środowisku domów gotowych.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych kroków na tej fascynującej drodze ku bardziej ekologicznej przyszłości! 💚

/
Opublikowano: 27 października 2023