Strona główna » Ventor inwestuje w sprzęt ratujący życie

Ventor inwestuje w sprzęt ratujący życie

W ramach naszego ciągłego zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia firma Ventor nabyła niedawno nie jeden, ale DWA automatyczne defibrylatory Samarytian PAD 350P!

Urządzenia znajdują się w sekretariacie biurowca naszej firmy w Dębicy i w mistrzówce na hali produkcyjnej w Straszęcinie.

Te najnowocześniejsze defibrylatory stanowią znaczące uzupełnienie naszego miejsca pracy, zapewniając, że jesteśmy w pełni przygotowani do skutecznego reagowania w przypadku jakiejkolwiek sytuacji awaryjnej. Oto dlaczego ta inwestycja jest tak ważna:

✅ Najnowocześniejsza technologia: Defibrylatory Samarytian PAD 350 P są wyposażone w zaawansowaną technologię, która może analizować rytm serca i zapewnia jasne, szczegółowe instrukcje dotyczące defibrylacji.

✅ Konstrukcja przyjazna dla użytkownika: została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania, dzięki czemu każdy, niezależnie od wykształcenia, może je pewnie obsługiwać w krytycznej sytuacji.

✅ Szybka reakcja: mając pod ręką te przenośne defibrylatory, możemy zminimalizować czas reakcji i zapewnić natychmiastową pomoc, gdy jest ona najbardziej potrzebna.

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim: Ventor dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników i gości. Ta inwestycja odzwierciedla nasze zaangażowanie w utrzymanie bezpiecznego środowiska.

Nasz zespół przeszedł szkolenie, aby w razie potrzeby móc skutecznie korzystać z defibrylatorów. Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są dla nas najważniejsze, a ta inwestycja podkreśla to zaangażowanie.

Nasze urządzenia znajdują już się na ogólnopolskich mapach AED (ang: Automated External Defibrillator, czyli automatyczny defibrylator zewnętrzny)

https://www.ratujzsercem.pl/Map.aspx
https://aed.openstreetmap.org.pl/
/
Opublikowano: 3 października 2023