Strona główna » Ventor otrzymuje złoty certyfikat Achilles Global Energy

Ventor otrzymuje złoty certyfikat Achilles Global Energy

Z radością ogłaszamy, że firma Ventor osiągnęła kolejny kamień milowy w drodze do doskonałości w zarządzaniu!

Po przejściu rygorystycznego procesu audytu z dumą możemy poinformować, że firma Ventor została wyróżniona prestiżowym złotym certyfikatem Achilles Global Energy. To wyjątkowe wyróżnienie jest świadectwem naszego zaangażowania w prowadzeniu naszej działalności. Wyniki audytu są już dostępne i z przyjemnością informujemy, że Ventor uzyskał imponujące 81%!

W Ventor wierzymy w siłę innowacji i zrównoważonych praktyk, które mogą napędzać pozytywne zmiany w sektorze energetycznym. Nagroda ta podkreśla nasze ciągłe wysiłki mające na celu wywarcie znaczącego wpływu na globalny krajobraz energetyczny.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym oddanym członkom zespołu, którzy niestrudzenie pracują nad wdrożeniem i przyjęciem zrównoważonych praktyk. Wasza ciężka praca i zaangażowanie umożliwiły osiągnięcie tego celu.

Ponadto chcemy podziękować naszym partnerom, klientom i interesariuszom za ich ciągłe wsparcie i współpracę. Będziemy w dalszym ciągu poszukiwać innowacyjnych sposobów ograniczania naszego wpływu na środowisko i promowania odpowiedzialnego zarządzania.

/
Opublikowano: 9 września 2023